Teknoloji Haberleri

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 11 tanıtıldı!

Xiaomi uzun zamandır beklenen yeni arayüzünü düzenlediği bir etkinlikle beraber duyurdu. Karanlık mod gibi birçok yenilikçi özellikle bizleri karşılayan MIUI 11 özellikleri ile neler sunuyor? İşte MIUI 11 özellikleri!

Xiaomi Mi 9 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

MIUI 11 özellikleri

Xiaomi bu arayüzü ile birlikte daha akıcı bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Stabilize ve performans konusunda geliştiği belirtilen MIUI 11, yazı tipi değiştirme ve karanlık mod gibi birçok görsel değişikliği de beraberinde getiriyor.

Karanlık mod

Son zamanlarda en çok yaygınlaşan arayüz özelliklerinden biri olan “karalık mod” MIUI 11 arayüzünde de bizleri karşılıyor. Bu mod sayesinde arayüzün renk skalasını koyu renge geçirebiliyorsunuz. Böylece telefonunuz hem daha az şarj tüketiyor, hem de düşük ışıklı ortamlarda telefon kullanmak gözlerinizi yormuyor.

Yazı Tipi Değiştirme

Xiaomi yeni arayüzü ile birlikte kişileştirmeye çok büyük önem veriyor. Yazı tipi değiştirme özelliği sayesinde de telefonun arayüzü daha fazla kişileştirilebiliyor. Xiaomi, bu konuda kalın, ince ve italik olmak üzere birçok farklı yazı tipiyle karşımıza çıkıyor. Güncelleniyor…

The post Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 11 tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.