Yeni BMW 4 serisi görüntülendi

BMW'nin son yıllarda en yüksek satış adedine ulaşmayı başaran modellerinden birisi olan BMW 4 serisi, önümüzdeki sene yenileniyor. Yeni BMW 4 serisi, uzun süredir görüntülenemiyordu. Geçtiğimiz günlerde 2020 BMW 4 serisi, kamuflajlı olsa da...

Yeni BMW 4 serisi görüntülendi
BMW'nin son yıllarda en yüksek satış adedine ulaşmayı başaran modellerinden birisi olan BMW 4 serisi, önümüzdeki sene yenileniyor. Yeni BMW 4 serisi, uzun süredir görüntülenemiyordu. Geçtiğimiz günlerde 2020 BMW 4 serisi, kamuflajlı olsa da görüntülendi.

Yeni BMW 4 serisi, 2020'de yollarda olacak

İki kapılı versiyonu görüntülenen 4 serisinin tasarımı ilk görüşte, BMW 8 serisini oldukça andırıyor. Ön tarafta yeni BMW 3 serisindeki girintili far tasarımı karşımıza çıkıyor. yeni bmw 4 serisi 2020 bmw 4 serisi sdn 2 Motor tarafında ise küçük kardeşi olan BMW 3 serisinden tanıdığımız motor opsiyonlarının aynısına sahip olması bekleniyor. 2020 BMW 4 serisi, turbo destekli 4 silindirli ve 6 silindirli iki farklı motor seçeneği ile sunulacak gibi gözüküyor. Yeni BMW 4 serisinin de, tıpkı şu an satış olan BMW 4 serisi kadar iddialı bir tasarım ile tanıtılacağını düşünüyoruz.

İkinci el araç satışına ekspertiz şartı geldi

Bu sefer görüntülenen BMW 4 serisi convertible versiyon. Üstü açılıp kapanabilen bu versiyonun 2021 yılından önce tanıtılması beklenmiyor. Fakat 4 kapılı ve 2 kapılı BMW 4 serisinin 2020 yılında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

The post Yeni BMW 4 serisi görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.