Teknoloji Haberleri

Yeni Hakan: Muhafız (The Protector) fragmanı yayınlandı!

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız fragmanı ile karşımızda. The Protector adıyla tüm dünyada yayınlanacak olan dizi bakalım beklentileri karşılayabilecek mi? İşte The Protector fragmanı!

Çağatay Ulusoy’lu The Protector fragmanı yayınlandı!

İlk uzun Hakan: Muhafız fragmanı yayınlandı!

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı The Protector, Ekim ayının başında ilk tanıtım videosu ile karşımıza çıkmıştı. Bu defa ise Netflix’in sosyal medya hesaplarından “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.” ifadelerine yer verilen gönderide, diziye ait ilk uzun fragmanı da izleyebiliyoruz.

2 dakika uzunluğundaki bu fragman ile diziye kısa bir önizleme yapmış oluyoruz. Hakan ismindeki Türk bir süper kahramanın yer aldığı dizide, İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlerle mücadelesini izleyeceğiz. Böylece başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Hakan: Muhafız’ın özel efektlerini ise dünyaca ünlü şirket Gradient Effects üstleniyor. Netflix adına O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi, 14 Aralık tarihinde ilk bölümüyle bekleyenlerinin karşına çıkacak.

The post Yeni Hakan: Muhafız (The Protector) fragmanı yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.