Teknoloji Haberleri

Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı!

Huawei, Paris’te düzenlediği etkinlikle P Serisi’nin yeni modellerini tanıttı. Merakla beklenen P30 ve P30 Pro modellerinin yanında teknoloji devi yeni teknolojik ürünlerini de teknoloji severlerin beğenisine sundu. Huawei Watch GT Active ve Huawei Watch GT Elegant Edition da bu ürünler arasında yerini aldı.

Yeni Huawei Watch GT özellikleri

Huawei’nin Paris’te düzenlediği etkinlikte tanıtılan ürünlerden biri de markanın yeni akıllı saati Watch GT oldu. Giyilebilir teknolojilere olan ilginin her geçen gün arttığı zamanlarda, Huawei de bu alandaki yeni oyuncusu ile pazarda ‘ben de varım’ dedi. Watch GT Active ve Watch GT Elegant modelleri görücüye çıktı. Her iki modelde de optik kalp atış hızı sensörü, jiroskop, ivmeölçer, barometre, ortam ışığı gibi sensörler bulunuyor. Ayrıca her iki modelde de QuickFit kayışlar kullanılıyor.

Huawei Watch GT Active özellikleri

Yeni Huawei Watch GT Active akıllı saatinde sporcular için bir dizi yenilik bulunuyor. Bunlardan biri Triathlon Modu. Bu mod sayesinde spor takibi çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Saatin yetenekleri arasında gerçek zamanlı koçluk da bulunuyor. 46 milimetrelik yeni akıllı saat yeni renk seçenekleri ile birlikte gidiyor. Bu renkler saatin sporcu ruhunu vurguluyor diyebiliriz. Akıllı saatte markanın kendi işletim sistemi kullanılıyor. Titanyum grisi kasasıyla dikkat çeken akıllı saatin 2 hafta süren batarya performansı olduğu söyleniyor. 1.39 inçlik AMOLED ekrana sahip akıllı saat, 453×454 HD çözünürlük sunuyor.

Huawei Watch GT Elegant özellikleri

Yeni saatin aynı zamanda 42 milimetrelik Elegant Edition versiyonu da bulunuyor. Seramik detaylarıyla dikkat çeken saatin batarya ömrü ise bir hafta. Bunun sebebi tabiki diğer saate göre daha küçük bir yapıda olması. 1.2 inçlik AMOLED ekranın kullanıldığı akıllı saat 390×290 HD çözünürlük sunuyor. İki akıllı saatten Elegant Edition 229 dolarlık etiket fiyatı ile alıcı bulacak. 46 milimetrelik Watch GT için ise 249 dolarlık bir ödeme yapılması gerekiyor. Huawei yeni akıllı saat ile Samsung Galaxy Watch‘un karşısına dikilecek diyebiliriz.

Huawei Watch GT inceleme – Şarjı 30 gün giden akıllı saat!

The post Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.