Teknoloji Haberleri

Yeni iPad Pro bükülmeye karşı dayanıklı mı?

Apple’ın 30 Ekim tarihinde düzenlediği etkinlik ile resmiyet kazandığı ve geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa çıkan, güçlü donanımıyla adından sıkça bahsettiren iPad Pro bükülme testi ile karşımızda. JerryRigEverything kanalı tarafından hazırlanan testte 3. nesil iPad Pro ve 2. nesil Apple Pencil masaya yatırılıyor.

Yeni iPad Pro ve Apple Pencil parçalarına ayrıldı!

Yeni iPad Pro bükülme testi hüsranla sonuçlandı!

JerryRigEverything tarafından dayanıklılık testine tabi tutulan en yeni iPad Pro, yenilenen tasarımıyla ve güçlü işlemcisiyle ortaya koyduğu iddiasını maalesef dayanıklılık konusunda devam ettiremiyor. Teste ilk olarak, her zaman olduğu gibi, ekran çizilme testiyle başlayan Jerry, ardından maket bıçağı ile yeni iPad Pro’nun kameralarına ve kasasına işkenceye başlıyor. Arka kamerada kullanılan safir lens ise daha dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. İş bükülme testine geldiğinde ise maalesef 3. nesil iPad Pro sınıfta kalıyor. Sözü fazla uzatmadan kolay bir şekilde kırılan iPad Pro bükülme testiyle sizleri başbaşa bırakalım. https://youtu.be/hUBsxCcJeUc

Yeni iPad Pro ekranını kıranlar yandı!

Yeni iPad Pro özellikleri nasıl?

12.9 ve 11 inç büyüklüğünde iki farklı ekran seçeneğine sahip olan iPad Pro, Apple A12X işlemcisinden gücünü alıyor. 4/6 GB RAM ve 64/256/512 GB veya 1 TB dahili hafıza bulunan modelde, 12 Megapiksel arka ve 7 Megapiksel ön kamera mevcut. Yenilenen iPad Pro hakkında daha detaylı bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

The post Yeni iPad Pro bükülmeye karşı dayanıklı mı? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.