Teknoloji Haberleri

Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

Merakla beklenen Yeni iPad Pro resmi olarak lanse edildi. Lansmanın hemen ardından ise güncellenmek üzere kapatılan Apple Store sonunda açıldı. Apple Store’un açılmasının ardından ise Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

iPad Pro tanıtıldı

İşte karşınızda Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı!

Baştan aşağıya yenilenen çarpıcı tasarımı ve teknik özellikleriyle ön plana çıkan Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı ile bir hayli cep yakacak. Apple Store Türkiye sayfasında yer alan fiyatlara göre 11 inç’lik iPad Pro 5.899 TL‘den başlayan etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Bir diğer 12.9 inç’lik modelin ise 7.399 TL fiyat etiketiyle oldukça can yakacak.

 Yeni iPad Pro özellikleri neler sunuyor?

Baştan aşağıya yenilenen iPad Pro modeli, tamamen yenilenen tasarımı ile dikkat çeken bir model olduğunu belirtelim. Bu modelin en büyük yeniliği ise, Touch ID yerine Face ID güvenlik desteği sunacak olması.

Yeni MacBook Air fiyatı can yakıyor!

iPhone XR modelinde olduğu Liquid Retina teknolojisine sahip olan iPad Pro, bugüne kadar yapılmış olan en gelişmiş ekran deneyimi sunacak. Tasarımdaki en önemli gelişmelerden biri de, kalınlık noktasında karşımıza çıkıyor. iPad Pro, sadece 5.8 mm kalınlığa sahip olduğu da görmekteyiz. Face ID ile donatılan iPad Pro modelinde Apple’ın 7 nm üretim mimarisinde üretilen A12 Bionic işlemcisinin X sürümü olan A12X Bionic yer alıyor. 8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU ile üretilen A12X Bionic işlemcisi, 10 milyar transistör ile geliyor. Bu işlemcide yer alan grafik birimi ise ilk iPad modelindeki GPU’ya göre 1000 kat daha yüksek performansa sahip. Sunumda, oyun deneyiminin Xbox One S seviyesinde olacağı da iddia ediliyor. Yenilenen iPad Pro hakkında daha detaylı bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Peki siz, yeni iPad Pro Türkiye fiyatını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.