Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek!

Apple 25 Mart'ta düzenlenecek olan etkinlikte yeni abonelik servisini tanıtacak. Bununla birlikte yeni iPad ve AirPods modellerinin de tanıtımını yapması beklenen şirketin bu lansmanda bir iPhone modeli tanıtması beklenmiyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone modelleri için Eylül ayını bekleyeceğiz. Bununla birlikte yeni iPhone modelleri için heyecan verici söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni AirPods ve iPad bu etkinlikte tanıtılmayabilir! Yeni iPhone modelleri üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak! Yeni Apple iPhone modellerine yönelik söylentilere baktığımız zaman belki de en heyecan verici gelişmelerden birisi kamera kısmında bulunuyor. Yeni sızıntılar bu sene tanıtılacak iPhone modellerinde tek ve çift kamera kurulumu yerine çift ve üçlü kamera kurulumunun bulunacağını belirtiyor. Genelde popüler trendlere karşı koymasıyla bilinen Apple, kendi yolundan gitmeyi daha çok seviyor. Ancak bununla birlikte Nokia, Samsung ve Huawei gibi şirketler, daha çok kameranın daha iyi olduğunu düşünmekte. Çoklu kameralara olan ilgi arttıkça, Apple da bu rekabete katılma kararı almış gibi gözüküyor. İnternette güvenilir sızıntılarıyla bilinen bir blog, kameraya yönelik iki farklı tasarımın bulunabileceğini belirtti. Daha önce yaptığı tahminleri tutan kaynak, yeni iPhone'ların muhtemelen kare şeklinde kamera tasarımına sahip olacağını da belirtti. Hemen üstteki görüntüde tahmini tasarımı paylaşan blog, çift kamera kurulumunun kullanılacağı modellerin tasarımına yönelik bir bilgi paylaşmadı. The post Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek!
Apple 25 Mart'ta düzenlenecek olan etkinlikte yeni abonelik servisini tanıtacak. Bununla birlikte yeni iPad ve AirPods modellerinin de tanıtımını yapması beklenen şirketin bu lansmanda bir iPhone modeli tanıtması beklenmiyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone modelleri için Eylül ayını bekleyeceğiz. Bununla birlikte yeni iPhone modelleri için heyecan verici söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yeni AirPods ve iPad bu etkinlikte tanıtılmayabilir!

Yeni iPhone modelleri üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak!

Yeni Apple iPhone modellerine yönelik söylentilere baktığımız zaman belki de en heyecan verici gelişmelerden birisi kamera kısmında bulunuyor. Yeni sızıntılar bu sene tanıtılacak iPhone modellerinde tek ve çift kamera kurulumu yerine çift ve üçlü kamera kurulumunun bulunacağını belirtiyor. Genelde popüler trendlere karşı koymasıyla bilinen Apple, kendi yolundan gitmeyi daha çok seviyor. Ancak bununla birlikte Nokia, Samsung ve Huawei gibi şirketler, daha çok kameranın daha iyi olduğunu düşünmekte. Çoklu kameralara olan ilgi arttıkça, Apple da bu rekabete katılma kararı almış gibi gözüküyor. Yeni iPhone İnternette güvenilir sızıntılarıyla bilinen bir blog, kameraya yönelik iki farklı tasarımın bulunabileceğini belirtti. Daha önce yaptığı tahminleri tutan kaynak, yeni iPhone'ların muhtemelen kare şeklinde kamera tasarımına sahip olacağını da belirtti. Hemen üstteki görüntüde tahmini tasarımı paylaşan blog, çift kamera kurulumunun kullanılacağı modellerin tasarımına yönelik bir bilgi paylaşmadı.

The post Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.