Teknoloji Haberleri

Yeni iPhone XI prototipi ortaya çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda ilk tasarım çalışmasıyla karşımıza çıkan iPhone XI prototipi yenilenen tasarımıyla bir kez daha gündemimizde. Bakalım Yeni iPhone XI prototipi neler sunuyor?

Yeni iPhone XI tasarımı ortaya çıktı!

Yeni iPhone XI prototipi ile kameralar değiştirildi!

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerine ait ilk sızıntılar gelmeye başladı. Beklenenden çok erken konuşulmaya başlanan yeni Apple telefon modelleri için iPhone XI adı konuşulurken tasarımın ise son halini hala almadığı anlaşılıyor. 2019’un ilk günlerinde @OnLeaks tarafından ortaya çıkartılan ilk iPhone XI protopinin ardından farklı bir tasarımla yeni iPhone modeline ait olduğu iddia edilen prototipin görselleri sızdırıldı.

Yine @OnLeaks işbirliği ile CompareRaja isimli internet sitesi üzerinden yayınlanan görsellerde dikkat çeken en önemli detay ise kamera oluyor. İlk ortaya çıkan görsellerde olumsuz eleştiriler alan arka kameranın yeni tasarımı ise akıllara LG modellerini getiriyor. Orta üst tarafa yatay olarak yerleştirilen üçlü kameraya sahip olan yeni iPhone XI prototipi, şu ana kadar ki modellerden farklı olarak ortadaki kameranın etrafında LED flaşa sahip. Diğer taraftan oldukça ince çerçevelere sahip olduğu görülürken çentiğin küçültülmüş olması da gözlerden kaçmadı. Hala geliştirilme aşamasında olduğu belirtilen sızıntılarda 2019 iPhone için ismi, tasarımı ve özelliklerinin değişebileceğinin sinyalleri de verildi. Yeni tasarımı nasıl buldunuz?

The post Yeni iPhone XI prototipi ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.