Teknoloji Haberleri

Yeni Lamborghini hibrid otomobil mi olacak?

Lamborghini, hibrid motorlu olması beklenen yeni otomobilinin silüetini Instagram üzerinde paylaştı. Süper sport otomobil pazarında hatırı sayılı bir üne sahip olan İtalyan, yeni Lamborghini siluetiyle bile takipçilerini heyecanlandırdı. Lamborghini, son yıllarda süper sport otomobil pazarında önemli bir ivme kazandı. Her modeliyle pazarda ses getiren marka şimdi de hibrid spor araba geliştirmişe benziyor.

Yeni Lamborghini hibrid otomobil ve özellikleri

İtalyan yüksek performanslı otomobil devi, y şeklinde farlara sahip yeni bir otomobil fotoğrafı paylaştı. Tamamen siluet şeklinde olan ve yine y şeklinde bir ışık süzmesinin içinde yer alan otomobil hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak 2017 yılında protip olarak karşımıza çıkarılan Terzo Millenio ile bu yeni otomobil silueti arasında benzerlikler var. Hatırlarsanız Terzo Millenio, hibrid motoru, kendini onarabilme özelliği ve otomatik pilotunun yanında fütüristik çizgileriyle çok konuşulmuştu.

audi

Yeni Lamborghini, tıpkı Millenio gibi y şeklinde farlara sahip ve iki modelde de sivri bir burunun ucunda yer alan firma logosu yer alıyor. https://www.instagram.com/p/B1eQe7Iorw-/?utm_source=ig_embed Terzo Millenio iki yıl önce prototip olarak sunulduğunda 2019 veya 2020 yılında çıkabileceği düşünülüyordu. Kısacası, MIT ile birlikte geliştirilen, özel bir karbon alaşım gövdeye sahip ve yüksek teknoloji ile donatılmış Terzo Millenio çok yakında yollara çıkabilir. Peki siz ne düşünüyorsunuz, bu gelecekten kopup gelmiş gibi görünen Süper sport‘u gerçekten de yollarda görebilir miyiz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post Yeni Lamborghini hibrid otomobil mi olacak? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.