Yeni Macbook modelleri resmen onaylandı!

Apple'ın, 9. nesil Intel Core i9 işlemcilerden güç alarak üst seviye bir performans sunan yeni Macbook Pro modellerini tanıtarak dizüstü bilgisayarlarında ilk defa 8 çekirdekli bir işlemciye yer vermesinin üzerinden henüz bir ay bile geçmedi....

Yeni Macbook modelleri resmen onaylandı!
Apple'ın, 9. nesil Intel Core i9 işlemcilerden güç alarak üst seviye bir performans sunan yeni Macbook Pro modellerini tanıtarak dizüstü bilgisayarlarında ilk defa 8 çekirdekli bir işlemciye yer vermesinin üzerinden henüz bir ay bile geçmedi. 16 inç Mac modelinin geliştirildiğine dair raporlar uzun süredir ortaya çıkıyor. Ancak, 2019 Macbook'larda ekran boyutu ve tasarımın değişmemesi sonrasında Apple'ın 16 inçlik modelden vazgeçip geçmediği bir merak konusu oldu.

Apple’ın 11 yeni iPhone modeli onaylandı!

Yeni Macbook modelleri için sertifika alındı!

Apple'ın yeni Macbook Pro modellerini kısa bir süre sonra tanıtacağı resmen doğrulandı. Zira, A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 ve A2251 model numarası ile yedi yeni model Avrasya Ekonomik Komisyonu kayıtlarına girdi. Bu model numaralarının tamamı taşınabilir bilgisayar olarak tanımlanırken, cihazların özellikleri ve tasarımı hakkında hiç bir detaya yer verilmiyor. 16 inçlik bilgisayarının boyutunda büyük bir artış yaşanmayacağı, zira Apple'ın ekran çerçevelerini önemli ölçüde azaltacağı belirtiliyor. Apple'ın yeni iPhone modelleri her yıl Eylül ayında tanıtılıyor olsa da, gözler Ekim ayına çevrilmiş durumda. Zira, 2016 ve 2018'de yeni dizüstü bilgisayarın tanıtımı Ekim ayında düzenlenen ayrı bir etkinlikte gerçekleştirilmişti. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz ay 11 yeni iPhone modelinin aynı şekilde Avrasya Ekonomik Komisyonu kayıtlarına girdiğini belirtmek isteriz.

The post Yeni Macbook modelleri resmen onaylandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.