Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin!

Yeni Nintendo Switch oyunlarının tanıtılacağı Nintendo Direct etkinliğine sayılı saatler kaldı. Peki, Nintendo Direct etkinliği saat kaçta düzenlenecek? Yeni Pokemon oyunlarının ücretsiz demoları yayınlandı! Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin! Nintendo tarafından yapılan açıklamayla, söz konusu Direct etkinliği için tarih ve saat verildi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni oyunların tanıtılacağı etkinlik, 14 Şubat Perşembe gece 01:00’de düzenlenecek. Fire Emblem: Three Houses dahil yeni Nintendo Switch oyunlarıyla ilgili bilgi verecek 35 dakikalık Direct sunumu ayrıca canlı olarak da takip edilebilecek. 2019'un en çok beklenen oyunlarından biri olan Fire Emblem: Three Houses'da bu etkilikte bir kez daha bizleri karşılayacak. Bunun haricinde, Square Enix tarafından geliştiren yeni bir Final Fantasy oyununda bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Ayrıca, Direct etkinliğinde Luıgı's Mansion 3, Marvel Ultimate Alliance 3, yeni Pokemon oyunları gibi birçok yeni yapımın bizleri gösterilmesi ön görülüyor. Ancak paylaşılan raporda, Türkiye saati ile 01:00'de başlayacak olan Direct etkinliğinde henüz gün yüzüne çıkartılmamış oyunlarında bu etkinlikte sürpriz bir şekilde lanse edilmesi de ön görülüyor. Son olarak, Türkiye saati ile 01:00'de başlayacak olan etkinliği hemen aşağıdan canlı olarak takip edebilirsiniz. https://youtu.be/TrzjABuUS94   The post Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin!
Yeni Nintendo Switch oyunlarının tanıtılacağı Nintendo Direct etkinliğine sayılı saatler kaldı. Peki, Nintendo Direct etkinliği saat kaçta düzenlenecek?

Yeni Pokemon oyunlarının ücretsiz demoları yayınlandı!

Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin!

Nintendo tarafından yapılan açıklamayla, söz konusu Direct etkinliği için tarih ve saat verildi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni oyunların tanıtılacağı etkinlik, 14 Şubat Perşembe gece 01:00’de düzenlenecek. Fire Emblem: Three Houses dahil yeni Nintendo Switch oyunlarıyla ilgili bilgi verecek 35 dakikalık Direct sunumu ayrıca canlı olarak da takip edilebilecek. 2019'un en çok beklenen oyunlarından biri olan Fire Emblem: Three Houses'da bu etkilikte bir kez daha bizleri karşılayacak. Nintendo Direct canlı izle Bunun haricinde, Square Enix tarafından geliştiren yeni bir Final Fantasy oyununda bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Ayrıca, Direct etkinliğinde Luıgı's Mansion 3, Marvel Ultimate Alliance 3, yeni Pokemon oyunları gibi birçok yeni yapımın bizleri gösterilmesi ön görülüyor. Ancak paylaşılan raporda, Türkiye saati ile 01:00'de başlayacak olan Direct etkinliğinde henüz gün yüzüne çıkartılmamış oyunlarında bu etkinlikte sürpriz bir şekilde lanse edilmesi de ön görülüyor. Son olarak, Türkiye saati ile 01:00'de başlayacak olan etkinliği hemen aşağıdan canlı olarak takip edebilirsiniz. https://youtu.be/TrzjABuUS94  

The post Yeni oyunların tanıtılacağı Nintendo Direct'i canlı izleyin! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.