Teknoloji Haberleri

Yeni Pokemon oyunlarının ücretsiz demoları yayınlandı!

Uzun süredir dedikodu halinde olan, iki yıl öncesinin büyük fenomeni Pokemon Go ile orijinal Pokemon oyunlarını bir araya getirecek olan Pokemon Let’s Go duyuruldu. Bugün ise,  Pokemon Let’s Go Pikachu ve Pokemon Let’s Go Eevee’nin ücretsiz demo versiyonu yayınlandı.

Yeni Pokemon oyunları geliyor!

Pokemon Let’s Go Pikachu ve Let’s Go Eevee demosu yayınlandı!

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! oyununun heyecan verici dünyasına adım atmak isteyen oyuncular artık Nintendo eShop‘ta ücretsiz demo sürümünü indirerek Pokémon Trainer olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenebilecek. Nintendo Switch sahipleri şimdi Nintendo websitesi üzerinden ücretsiz Pokémon: Let’s Go, Pikachu ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! demosunu indirebilir. Oyunun tam sürümünde, oyuncular Kanto bölgesini bir arkadaşıyla veya tek başına keşfedebilir, onlarca çeşitli Pokémon‘u yakalamak için Poké Ball Plus veya bir Joy-Con kullanabilir ve Pokémon’u aktarmak için Pokémon GO uygulamasına bağlanabilir. Pokémon Yellow: Special Pikachu Editiona dayanan bir hikayede, Pokemon hayranları ve yeni oyuncular, alçakça amaçları için Pokemon’dan faydalanmak isteyen Team Rocket’in planlarını engellemek için ortağı Pikachu veya ortağı Eevee ile birlikte çalışacaklar. Ayrıca, söz konusu Pokemon oyunları mobil cihazlarınızda bulunan Go sürümü ile uyumlu olacak. Orada yakaladığınız Pokemon’ları, Switch sürümünde kullanabilecek, kendi ağınızı oluşturabileceksiniz. https://youtu.be/9jRtpMKLsts

The post Yeni Pokemon oyunlarının ücretsiz demoları yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.