Yeni Steam tasarımı ortaya çıktı!

Valve'un 2019 yılı içerisinde, Steam arayüzünde tasarımsal değişikler yapacağı bir süredir konuşuluyordu. Bu konuyla ilgili olarak geçtiğimiz saatlerde ciddi bir sızıntı oldu. Yeni Steam tasarımı, Twitter'da ortaya çıktı! Yeni Steam tasarımı...

Yeni Steam tasarımı ortaya çıktı!
Valve'un 2019 yılı içerisinde, Steam arayüzünde tasarımsal değişikler yapacağı bir süredir konuşuluyordu. Bu konuyla ilgili olarak geçtiğimiz saatlerde ciddi bir sızıntı oldu. Yeni Steam tasarımı, Twitter'da ortaya çıktı!

Yeni Steam tasarımı sızdırılmış olabilir!

yeni steam tasarımı 2 Steam Database hesabı üzerinden paylaşılan görsellerin yeni steam tasarımına ait olduğu iddia edildi. Hesabın Valve tarafından yetkilendirilmediği ve Steam ile resmi bir bağlantısı olmadığı bilinen bir gerçek. Dolayısıyla sızıntının kesinlikle yeni arayüze ait olduğunu söylemek mümkün değil. Fakat tasarımsal değişiklerin gerçek olma ihtimali oldukça yüksek duruyor. Aynı hesabın daha önce paylaştığı sızıntıların çok büyük oranda gerçekleştiği biliniyor. Sızıntıların yeni arayüze ait olduğunu kabul edersek, yeni gelecek arayüz ile birlikte Steam biraz daha renkli bir arayüz tasarımına bürüneceğe benziyor. Valve, konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmaktan kaçınmış olsa dahi, sızdırılan bilgiler arasında yeni tasarıma geçiş tarihi de bulunuyor. Sızıntılara göre yeni Steam arayüzü 2019 yılının son çeyreğinde bizlerle olacak.

The post Yeni Steam tasarımı ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.