Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı!

Nintendo Switch oyuncularının merakla beklediği Yoshi's Crafted World çıkış tarihi sonunda açıklandı. İşte,Yoshi's Crafted World çıkış tarihi! Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı! Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı! Yoshi’s Crafted World’de oyuncular, bulmacaları çözmek ve gizli hazineler bulmak için her temalı aşamada seyahat ederek, kutular ve kağıt bardaklar gibi ev eşyalarından yapılmış büyük bir dünyayı keşfederek Yoshi'nin kontrolünü ele geçiriyor. Yeni Yoshi ve Kirby oyunları Mart 2019’da çıkıyor. Tamamen yeni bir macera ve Yoshi’nin başrolde oynadığı ilk Nintendo Switch oyunu Yoshi’s Crafted World, 29 Mart 2019'da sadece konsol için çıkıyor. Kirby’s Extra Epic Yarn, 8 Mart 2019’da Nintendo 3DS için çıkacak. https://youtu.be/dcndZNVUxFM Ayrıca aşamalar geriye doğru oynanabilir böylece parkur etrafında gizlenen Poochy-Pupları bulmak ve etrafı keşfetmek için yeni bakış açıları ortaya çıkar. Oyuncular iki oyuncu co-op modunda oyun oynamak için bir arkadaşla bile katılabilirler. Orijinal olarak Wii sistemi için piyasaya sürülen, beğenilen Kirby’s Epic Yarn’ın geliştirilmiş versiyonu olan Kirby’s Extra Epic Yarn’da Kirby, düşmanları sökmek, gizli geçitleri açmak ve güçlü araçlara dönüştürmek için kumaş ve iplikten yapılan bir dünyaya gidiyor. Android için en iyi grafikli oyunlar! Orijinal Wii sürümünün her aşaması devreye giriyor, ancak bu Nintendo 3DS sürümünde, Kirby'i eğlenceli bir şekilde güçlendiren Ravel Yetenekleri, tanıdık yüzler King Dedede ve Meta Knight'ı içeren yeni mini oyunlar, kişiselleştirmek için yeni mobilyalar ve her aşamaya ekstra bir zorluk katmanı ekleyen yeni bir Şeytani mod bulunuyor. Yaratıcı, renkli ve görsel olarak çarpıcı oyunda, uyumlu Kirby serisi amiibo figürleri için yeni amiibo işlevselliği de var. The post Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı!
Nintendo Switch oyuncularının merakla beklediği Yoshi's Crafted World çıkış tarihi sonunda açıklandı. İşte,Yoshi's Crafted World çıkış tarihi!

Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı!

Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı!

Yoshi’s Crafted World’de oyuncular, bulmacaları çözmek ve gizli hazineler bulmak için her temalı aşamada seyahat ederek, kutular ve kağıt bardaklar gibi ev eşyalarından yapılmış büyük bir dünyayı keşfederek Yoshi'nin kontrolünü ele geçiriyor. Yeni Yoshi ve Kirby oyunları Mart 2019’da çıkıyor. Tamamen yeni bir macera ve Yoshi’nin başrolde oynadığı ilk Nintendo Switch oyunu Yoshi’s Crafted World, 29 Mart 2019'da sadece konsol için çıkıyor. Kirby’s Extra Epic Yarn, 8 Mart 2019’da Nintendo 3DS için çıkacak. https://youtu.be/dcndZNVUxFM Ayrıca aşamalar geriye doğru oynanabilir böylece parkur etrafında gizlenen Poochy-Pupları bulmak ve etrafı keşfetmek için yeni bakış açıları ortaya çıkar. Oyuncular iki oyuncu co-op modunda oyun oynamak için bir arkadaşla bile katılabilirler. Orijinal olarak Wii sistemi için piyasaya sürülen, beğenilen Kirby’s Epic Yarn’ın geliştirilmiş versiyonu olan Kirby’s Extra Epic Yarn’da Kirby, düşmanları sökmek, gizli geçitleri açmak ve güçlü araçlara dönüştürmek için kumaş ve iplikten yapılan bir dünyaya gidiyor.

Android için en iyi grafikli oyunlar!

Orijinal Wii sürümünün her aşaması devreye giriyor, ancak bu Nintendo 3DS sürümünde, Kirby'i eğlenceli bir şekilde güçlendiren Ravel Yetenekleri, tanıdık yüzler King Dedede ve Meta Knight'ı içeren yeni mini oyunlar, kişiselleştirmek için yeni mobilyalar ve her aşamaya ekstra bir zorluk katmanı ekleyen yeni bir Şeytani mod bulunuyor. Yaratıcı, renkli ve görsel olarak çarpıcı oyunda, uyumlu Kirby serisi amiibo figürleri için yeni amiibo işlevselliği de var.

The post Yoshi's Crafted World çıkış tarihi açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.